Berani přetavili remízový duel ve výhru nad déčkem

Berani přetavili remízový duel ve výhru nad déčkemgalerie

Žákovské "déčko" vytáhlo doma na Zlín s vysokou školou hokejovou a podusilo Berany útočnými sousty. Zásluhou Žabenského a Peti Židlíka zapadnou za zlínský zátylek dvě domácí laskominy. Snažíme se, bojujeme, jezdíme povzbuzováni hlasovým fondem věrných rodičů. Berani to nemají jednoduché a sveřepě se nutí stav jakkoli zmírnit. Na to se znovu zvedá prapor Hanáků, kteří míří neodvratně za třetí radostí. Vyhrají 1. dějství až nečekaně! 3:0!

V úvodu 2. části nás bude Zlín přehrávat. Zaznamená dvě branky. Je hokejovější a lepší, ale tím více naši bojují. Vystaví Berany do tří ofsajdů a sami trpělivě zkouší atak za atakem. Z dobrých pozic se však nedaří skórovat... Ve 34. minutě vytrysknou emoce Beranů, když jejich tým dojde vyrovnání. K výsledku 3:3 však máme co říci a ihned jej gólem "zlikvidujeme". Strhneme zpět vedení! Vnesli bychom kotouč za brankovou čáru i v zubech, takový byl náš důraz v závěru třetiny!

Třetí pasáž se se svými góly "vysypala", ale Hanáci ještě drží vedení 5:4... Je tu ale vyrovnání a v polovině 3. třetiny i krutý šestý gól na domácí účet. Rozpoutá se bitva kdo z koho, hokej nahoru a dolů. Pochopitelně i se závěrečným náporem našich. Prohrajeme, ale podlehneme se ctí. Výbornému soupeři, co měl místy namále. Zlínu, který skoro 50 minut jenom dotahoval!