Béčko starších žáků proti Zlínu nezklamalo

Béčko starších žáků proti Zlínu nezklamalogalerie

Žákovské "béčko" se doma poměřilo se Zlínem a nevedlo si vůbec zle. V průběhu 1. třetiny srovnalo těsné manko, hrálo proti Beranům své maximum. Hosté jsou mírně lepší a na sklonku 1. části vedou 1:2. Bohužel se ještě prosadí gólem "do kabiny". Potřetí se trefují v nepřehledné situaci do odkryté svatyně.

Ve 2. dějství nás Berani tísní trvalou převahou. Hraje se zpravidla na jednu bránu. Je to už 1:5. Zaostáváme v bruslení a sebedůvěře s hokejkou. Ve 35. minutě nedotáhne dychtivé sólo Patrik Müller. Po chvilce přesto stáhneme (díky důrazu na konci šikovné souhry) stav na 2:5. Během tří minut zvoní na náš vrub druhá tyčka.

Třetí třetina výsledek jen zaokrouhlí. Hanáci se v úvodu snaží o aktivní hokej, poté už trvale vládnou Berani. Je kvalitou naší defenzivy, známkou snahy a bojovnosti, že pošesté inkasujeme až v 54. minutě. Po bezvadné kombinaci zlínského favorita. Jsme poraženi 2:6. Srdíčko naší party ale zařídilo, že jsme prohráli více než čestně.