Béčko 4. tříd ve Zlíně rozhodně nezklamalo

Béčko 4. tříd ve Zlíně rozhodně nezklamalogalerie

"B" tým čtvrťáků to nemá na velkém ledě vůbec jednoduché, a ejhle, teď musel do svatostánku "velkého Zlína". Právě tam se ale naše parta vyšvihla k výkonu několika předností a kýžené bojovnosti. Zlín se musel zapřít, musel zabrat, aby přehrál naše Hanáky.

Bohužel naše vyhlídky ztížila již 1. třetina, kdy jsme žádný útok nezavršili brankou. Prohráváme 2:0. Ve 2. části se právě naopak gólově probudíme - tato třetina připomíná přestřelku. Padne 9 branek a prohráváme 7:4.

Hanáky je nutno za zápas ve Zlíně pochválit. Nepropadli v žádné z pasáží duelu, i tu třetí ztratí o jedinou trefu. Konečný výsledek kyne 10:6 domácím Beranům, ale už to vypadá, že i tato naše družina si velkou plochu osahává. Zlepšuje se a věříme, že brzy vyhraje.

Krajská liga přípravek Zlínského kraje (4. třídy)