Béčko 4. tříd překonalo sebe i představy rodičů

Béčko 4. tříd překonalo sebe i představy rodičůgalerie

Uherský Ostroh hostilo čtvrťácké "béčko", ale nebylo to žádné "béčko", byla to naše radost. V úvodní třetině postavilo ostruhám favorita zápal a ostražitost a ostřílený Ostroh ostrouhal. Tušíme v hledišti, že jsme na zápase, co se bude vymykat. Skóre zůstane na číslech 0:0.

V prostřední části však Hanáci inkasují už ve 23. vteřině. S mankem 0:2 si jako jeden z bojující party sjede ke střele "Luky" Apolenář. Tento "luk" domácích ještě gólovou trefu nezavrtá. Ale dočkáme se, výkon tomu nasvědčuje. Ostroh tvoří hru, zato naši borci sázejí na protiútoky. Za stavu 0:4 se zasloužené branky dočkají i Hanáci. Perou se se zápasem s úsilím, co nevídáme. Hosté jsou hokejovější, ale hrajeme obětavě minutu po minutě, vyhlížíme další gólový moment. Přijde jen 3 vteřiny před druhou sirénou! Snížíme na 2:5.

Také ve 3. třetině jezdí borci obou týmů, jako by stav byl nerozhodný. Ostroh náskok zvedá, Hanáci mu odpoví brankou na 3:6. Závěr je bohužel v režii hostů, kteří vítězí 3:9. "Béčku" 4. tříd náleží veliká pochvala. Hrálo svůj nejlepší hokej v roce 2019. Oproti některým porážkám to dneska bylo světlé, vlídné osvěžení. Hanáci dnes hráli srdcem.

Krajská liga přípravek Zlínského kraje (4. tříd)