B tým starších žáků Berany neprohnal

Starší žáci "B" hostili v sobotu zlínské Berany a ztratili úvodní třetinu po slušném výkonu pouze 0:2. Hosté byli lepší v dílčích kvalitách a dovednostech, naši zaostávali v bruslení.

Druhá třetina bude v režii zlínských hostů. Ve hře 4 na 4 nás nepustí z obranného pásma a hned po ní zvyšují náskok. Přidají i další branky, pátou v přesilovce. Naši borci útočí jen sporadicky, ke střelám se prakticky nedostanou. Stěžejním problémem je neschopnost se osvobodit, vyvádět kotouče z pásma. Ve střední a útočné třetině se nedostává nasazení, nažhavení, agresivity.

Ve 3. části Berani připojí šestou trefu, ale blíží se i chvíle domácí čestné radosti. Dvě minuty před koncem rozčísneme rouno beraní obrany a Vojta Netopil vpraví puk luxusně pod víko. Poslední slovo přesto patří Zlínu, který zvítězí 1:7.