Áčko 4. tříd deklasovalo Uherský Brod

Áčko 4. tříd deklasovalo Uherský Brodgalerie

"Áčko" 4. tříd přivítalo Brod a přehrávalo ho od prvních minut. "Pohodlné" vedení bylo jen otázkou času, ale naši šli za ním pokorně a zodpovědně. Bruslili a útočili, místy nenechali hosty ani vydechnout. "Osvojili" si 1. třetinu s přehledem, 3:0.

Také ve 2. části zdobí Hanáky aktivita, hokej v podstatě dirigují. Jednou to před brankou Brodu i překombinují, takže na další trefu musejí fandové čekat. Vzápětí se nepohne skóre ani po naší penaltě. Posléze už konečně udeří a na krásné tabuli vytane krásný stav 4:0. První střela přitom ještě nevyšla, ale spoluhráč si našel "fleka", z něhož pak dorážel "krasopisně". Další dvě domácí akce měly nádech exhibiční. Gól se z nich nezrodí, Brod se brání obětavě, pozorně. "Áčko" 4. tříd však rozehrálo koncert a branky dává jako vymalované. Dvě minuty před druhou sirénou upraví na 6:0.

Ve 3. třetině ještě navýšíme produktivitu a desátý gól je skutečností už 9 minut před koncem. Naše převaha trvá i poté. Dost možností brankou ani nekončí, šancí bylo na dva zápasy. Velice potěšila vychytaná nula brankáře Válka. Možná to tak nevypadá, ale i hosté uměli pozlobit. Gólman Válek zaválel, "neproklouzla ani myš."

Krajská liga přípravek Zlínského kraje (4. třídy)