5. třídy poprvé od prosince ligově prohrály. Ve Zlíně dřely, hradba padla až v závěru!

Páťáci mířili v neděli do Zlína a nebyli favoritem, ač je zdobila neporazitelnost ze 13 bitev. Ševci bývají doma silní mimořádně a na Hanáky měli zvláště spadeno a políčeno... Někdo nás už porazit musel! Je ale ctí našich hrdinů, že to bylo po boji, se sevřenou čelistí a vztyčenou hlavou.

Těžký zápas čekali ve Zlíně všichni a Berani taky "trknou" kotouč do vedení. Vyhrají 1. třetinu, posléze vedou 2:0 a 3:1. Gólově nás uvedl do zápasu Matyáš Harásek. Štít našich bojovníků poté tasí (na rozhraní 2. a 3. třetiny) střelci Patrik Mišurec a Marek Večerka. Ve 3. třetině pevně sevřeme hokejku, hmátneme po nerozhodných 3:3! Co s tím, Ševci, uděláte? Komu "ušili" brusle pro vítěze?

Ne, síla domácích je neměnná po většinu zápasu a žlutomodří odskočí dvěma trefami. Zabereme okamžitě, jak nás to naučilo od ledna těch 10 výher! Dominik Zbořil zaveze kontaktní gól za "doušku" 36 vteřin... "Jedeme, zkusme to." Zlín však definitivně převáží osud klání na svou stranu dvěma pojistkami. V 58. a 59. minutě. Škoda. Ale čestná porážka!

Pojďme, borci, pojďme spolu, s fanoušky a rodiči, malými, velkými kamárady do nových bitev! Do nových vítězných sérií. Máte před sebou celý hokejový život, a budete-li hokej milovat, hokejem žít - budete vyhrávat!